• Adwokaci Kalisz - Adwokat Małgorzata Sobczyk
  • Adwokat Małgorzata Sobczyk

   "RZETELNOŚĆ – staranne i kompetentne działanie na rzecz klienta, wyczerpująca informacja i przejrzystość współpracy" - nasze motto.

Witamy na stronie naszej kancelarii ...

Witamy na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej – Małgorzaty Sobczyk. Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną firm i osób fizycznych, zarówno na zasadzie stałej współpracy, jak i prowadzenia spraw indywidualnych.

O kancelarii

Adwokat Małgorzata Sobczyk

W latach 2000 – 2005 odbyła studia administracyjne na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Następnie w roku 2009 ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

W latach 2009 – 2012 odbyła aplikację adwokacką przy Wielkopolskiej Izbie Adwokatów, zakończoną egzaminem adwokackim. Praktykę prawniczą wykonuje od 2009 roku, najpierw w dwóch renomowanych kancelariach kaliskich, a od 2013 r. we własnej kancelarii.

Prywatnie lubi muzykę i wycieczki górskie.

Przejrzyste rozliczenia

Klientom naszej kancelarii oferujemy przejrzysty system rozliczeń za wykonane usługi lub stałą obsługę prawną ...

Niezależnie, czy korzystasz z usług naszej kancelarii jednorazowo lub podejmujesz z nami współpracę w zakresie stałej obsługi prawnej, możesz od nas oczekiwać jasnych i przejrzystych form rozliczeń.
W przypadku podjęcia stałej obsługi prawnej dopuszczamy negocjacje cenowe.

Profesjonalna obsługa

Profesjonalna obsługa

Wszystkim klientom korzystającym z usług naszej kancelarii zapewniamy profesjonalizm, staranność i rzetelność podejmowanych działań oraz pełną dyskrecję.

Zapraszamy!

Kancelaria w pobliżu sądów

Naszą kancelarię od budynku Sądu Rejonowego i Sądu Okręgowego w Kaliszu dzieli zaledwie 350 metrów a pokonanie tej odległości pieszo zajmuje niespełna 4 minuty ...

Lokalizacja naszej kancelarii w ścisłym centrum miasta oraz jej położenie w pobliżu budynku Sądu Rejonowego i Sądu Okręgowego w Kaliszu gwarantuje komfort spotkań z naszymi klientami zarówno przed jak i po sprawach toczonych w lokalnych sądach.

Sprawdź lokalizację

Powrót na górę strony